Přijďte na jarní víkend
taoistického tai chi pro začátečníky

Seznámíte se se sestavou taoistického tai chi a po absolvovaní víkendu můžete pokračovat ve cvičení v některé z našich pravidelných skupin.

Kdy se víkend pro začátečníky koná?

V sobotu 14. dubna dopoledne 9.30 příchod a registrace, od 10.00 do 12.00 hodin cvičení, odpoledne od 14.00 do 18.00 hodin a v neděli 15. dubna od 9.00 do 12.00 hodin.

Kde?

V Centru STTC na ulice Čs. legií 20, poblíž zastávky tramvaje Elektra v Ostravě.

Kolik to stojí?

750,- Kč. Platí se v hotovosti v sobotu před začátkem cvičení. Cena zahrnuje víkend a zároveň členský příspěvek na tři měsíce. Na víkendové cvičení můžete navázat a pravidelně cvičit po následující tři měsíce.

Lidé, kteří už cvičí a mají zaplacené členské příspěvky, platí stejně?

Protože Víkend je přednostně určen pro úplné začátečníky, kteří nejsou členy Sdružení, členové jsou přihlášeni jako náhradníci. Když je volné místo, pak jsou pozváni a platí 200,- Kč.

Co budu potřebovat?

Přineste si pohodlné oblečení, v němž se cítíte dobře a můžete se volně pohybovat, dále pak botasky nebo tenisky, ve kterých máte dobrý kontakt s podlahou. Může být chladno, proto si nezapomeňte vzít mikinu nebo vestu.

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, věk, adresa bydliště) na adresu vop@taoist.cz do 12.4.2018, ať máme představu o skladbě účastníků a abychom věděli, zda cvičící prostor bude pro všechny dostačující.

Další informace Vám poskytneme na e-mailové adrese vop@taoist.cz nebo na tel. č. 777 173 961. Letáček v PDF ke stažení

Stránky Sdružení TTC